Pierre van Soest - gesigneerde litho

Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Pierre van Soest (1930-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage42/190

Pierre van Soest (1930-2001) - gesigneerde litho. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 42/190. Papiermaat 56 x 76 cm. (hxb) In het papier zitten wat lichte kreukjes. Aan de bovenste rand wat vouwtjes en een paar foxing stipjes zichtbaar. Ook is in het papier boven het beeld in het midden het papier ingedeukt (3mm)  Verder goed.

In het papier zitten wat lichte kreukjes. Aan de bovenste rand wat vouwtjes en een paar foxing stipjes zichtbaar. Ook is in het papier boven het beeld in het midden het papier ingedeukt (3mm) Verder goed.

Pierre van Soest (1930-2001)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
76 cm
56 cm
Starttijd:05-02-2022 om 17:43
Eindtijd:19-02-2022 om 19:41
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa