5. Scorpio

Scorpio

Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 199!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen23 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Guillaume Lo-A-Njoe - Persoon en vogel (?) kopen? Bied vanaf 190!
Guillaume Lo-A-Njoe (1937) Nederlands Persoon en vogel (?)
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190
Aat Verhoog - Gesigneerde kleurenlitho - 42/150 kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Pierre van Soest - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen79 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - De overtocht kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De overtocht
TechniekLitho
Afmetingen78 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Pierre van Soest - handgesigneerde zeefdruk | 'Dulle griet' | 1985 kopen? Bied vanaf 1!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Dulle griet' | 1985
Afmetingen66 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Jan Sierhuis - Lithografie kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Lithografie
TechniekLitho
Afmetingen26 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand, kopen? Bied vanaf 605!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Spiegel aan de wand,
Afmetingen110 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 605
Jan Sierhuis - Flamenco, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Aat Verhoog - In de tuin, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands In de tuin, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Afmetingen42.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004)
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Sierhuis - gesigneerd -gratis verzenden kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands gesigneerd -gratis verzenden
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - Flamencodanseres kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamencodanseres
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Sierhuis - zonder titel maar met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar met nieuwe lijst
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Afmetingen42.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Aat Verhoog - handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - Aquarel ingelijst kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aquarel ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Jan Sierhuis - Flamengo kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamengo
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands De Kar
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Roger Chailloux - Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage ! kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage !
TechniekEts
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Jan Sierhuis - Dialoog kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Dialoog
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Liggend in de schaduw kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Liggend in de schaduw
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 700!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Aat Verhoog - Just married, litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Just married, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen77.5 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Helpende hand kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Helpende hand
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70