Gerard Hordijk (1899-1958) Portret
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 35.5 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200