5. VBMK

VBMK

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1968

Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten

De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten (VBMK) kwam voort uit de Gebonden Kunsten Federatie, waarbinnen discussie was over de toelating van kunstnijveraars en industriële vormgevers. De VBMK streefde naar “een algemeen aanvaarde vanzelfsprekende plaats voor de monumentale kunst in Nederland, en op het handhaven van een hoog niveau in deze kunst”. Eind jaren vijftig nam de interesse van architecten voor monumentale kunst af, en uiteindelijk werd de vereniging ontbonden.

Jan Sierhuis - Interior with creatures on a table kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Interior with creatures on a table
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Pierre van Soest - Fragmenten uit een dagboek kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Fragmenten uit een dagboek
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jentsje Popma - Bollenveld kopen? Bied vanaf 100!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Bollenveld
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jentsje Popma - Bruggetje bij Giessendam kopen? Bied vanaf 100!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Bruggetje bij Giessendam
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Anton Rovers - Malle Jan kopen? Bied vanaf 250!
Anton Rovers (1921-2003) Nederlands Malle Jan
Afmetingen 65 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Jef Diederen - Gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerd boek - 1991
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Gerard Hordijk - Diverse onderwerpen kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Diverse onderwerpen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13.5 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Gerard Hordijk - Staande man in Parijs kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Staande man in Parijs
Techniek Potlood
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Herbert Fiedler - 3 boekwerken en een krantenartikel (1982) kopen? Bied vanaf 50!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands 3 boekwerken en een krantenartikel (1982)
Techniek Hardcover
Afmetingen 14.5 x 14.5 cm (h x b)
€ 50
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Otto van Rees - A still life with aster flowers kopen? Bied vanaf 2250!
Otto van Rees (1884-1957) Nederlands A still life with aster flowers
Afmetingen 62 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Jef Diederen - 'Morgenland' kleinere oplage kopen? Bied vanaf 135!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 'Morgenland' kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jef Diederen - Morgenland kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Morgenland
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jef Diederen - Omgehakte bomen kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Omgehakte bomen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Sierhuis - Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'. kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'.
Techniek Brons
Afmetingen 55 x 32 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 8100 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Jan Sierhuis - Houtskool en aquarel op papier: 'Liggend naakt' (1971). kopen? Bied vanaf 180!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Houtskool en aquarel op papier: 'Liggend naakt' (1971).
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 39 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jef Diederen - Gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerde lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 24.9 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21.5 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jentsje Popma - Ingelijste olieverf op paneel: 'bergweggetje' - 1999 kopen? Bied vanaf 995!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'bergweggetje' - 1999
Afmetingen 51 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Sierhuis - “Gitana” kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands “Gitana”
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Hans Bayens - monografie hardcover 1995 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Bayens (1924-2003) Nederlands monografie hardcover 1995
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Pierre van Soest - insekten II (met lijst) kopen? Bied vanaf 925!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands insekten II (met lijst)
Afmetingen 66 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Direct kopen
Jan Sierhuis - vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 130!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw op stoel
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Jan Peeters - Meisje in interieur kopen? Bied vanaf 220!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Meisje in interieur
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 103 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen