5. VBMK

VBMK

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1968

Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten

De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten (VBMK) kwam voort uit de Gebonden Kunsten Federatie, waarbinnen discussie was over de toelating van kunstnijveraars en industriële vormgevers. De VBMK streefde naar “een algemeen aanvaarde vanzelfsprekende plaats voor de monumentale kunst in Nederland, en op het handhaven van een hoog niveau in deze kunst”. Eind jaren vijftig nam de interesse van architecten voor monumentale kunst af, en uiteindelijk werd de vereniging ontbonden.

Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jentsje Popma - Koolzaadveld met fluitenkruid kopen? Bied vanaf 175!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Koolzaadveld met fluitenkruid
Afmetingen45 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Jan Sierhuis - de blauwe tafel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands de blauwe tafel
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Pierre van Soest - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Zonder titel
TechniekPotlood
Afmetingen42 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 675!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen59 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 150
Jon Marten - Litho: "Sluipende tijd" kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten (1934) Nederlands Litho: "Sluipende tijd"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Peeters - Abstracte vaas met bloemen in zwart kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Abstracte vaas met bloemen in zwart
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Gerard Hordijk - studie van een man kopen? Bied vanaf 300!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van een man
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Gerard Hordijk - studie van vrouwen kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van vrouwen
TechniekAquarel
Afmetingen22.5 x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Afmetingen42.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Jan Peeters - Theetuin kopen? Bied vanaf 250!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Theetuin
TechniekGouache
Afmetingen62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Sierhuis - Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004)
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Groenestein - Paarden in wei kopen? Bied vanaf 120!
Jan Groenestein (1919-1971) Nederlands Paarden in wei
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Jan Peeters - Opbouw kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Opbouw
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Sierhuis - zonder titel maar met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar met nieuwe lijst
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Afmetingen42.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Jan Sierhuis - Aquarel ingelijst kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aquarel ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 550
Jan Sierhuis - Flamengo kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamengo
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Jef Diederen - gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerd boek - 1991
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands De Kar
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Anton Rovers - Portret van mijn grootvader kopen? Bied vanaf 100!
Anton Rovers (1921-2003) Nederlands Portret van mijn grootvader
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Sierhuis - Dialoog kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Dialoog
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Guus de Ruiter - Portret van een vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Guus de Ruiter (1924-2000) Nederlands Portret van een vrouw
Afmetingen83 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jon Marten - ‘Antieke traktor’ kopen? Bied vanaf 125!
Jon Marten (1934) Nederlands ‘Antieke traktor’
Afmetingen48 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Pierre van Soest - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen79 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi hoofd, litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Sierhuis - Liggend in de schaduw kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Liggend in de schaduw
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - Helpende hand kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Helpende hand
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jon Marten - 10 gesigneerde kleuren litho’s kopen? Bied vanaf 349!
Jon Marten (1934) Nederlands 10 gesigneerde kleuren litho’s
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Jan Sierhuis - Tafel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Tafel
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Gerard Hordijk - Portret kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Portret
Afmetingen35.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200
Jef Diederen - Modern People kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Modern People
TechniekLitho
Afmetingen58 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jef Diederen - linosnede - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands linosnede - 1991
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jef Diederen - Abstracte compositie - inclusief Boek over Diederen kopen? Bied vanaf 475!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Abstracte compositie - inclusief Boek over Diederen
TechniekGouache
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Jef Diederen - Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zeefdruk uit 1991 - 61/250 - Gesigneerd
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Lithografie kopen? Bied vanaf 30!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Lithografie
TechniekLitho
Afmetingen26 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jef Diederen - Serie van 6 litho's ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
TechniekGouache
Afmetingen68 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340