5. VBMK

VBMK

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1968

Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten

De Vereniging van Beoefenaars der Monumentale Kunsten (VBMK) kwam voort uit de Gebonden Kunsten Federatie, waarbinnen discussie was over de toelating van kunstnijveraars en industriële vormgevers. De VBMK streefde naar “een algemeen aanvaarde vanzelfsprekende plaats voor de monumentale kunst in Nederland, en op het handhaven van een hoog niveau in deze kunst”. Eind jaren vijftig nam de interesse van architecten voor monumentale kunst af, en uiteindelijk werd de vereniging ontbonden.

Jef Diederen - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 575!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 128 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Gerard Hordijk - (1899-1958); een kleurrijk schilder (luxe editie) kopen? Bied vanaf 80!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands (1899-1958); een kleurrijk schilder (luxe editie)
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Chris de Moor - Kunst in Nood kopen? Bied vanaf 20!
Chris de Moor (1899-1981) Nederlands Kunst in Nood
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Jan Peeters - in 1950 gemaakte monochrome lithografie "stilleven met driemaster" potloodgesign kopen? Bied vanaf 31!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands in 1950 gemaakte monochrome lithografie "stilleven met driemaster" potloodgesign
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Jan Sierhuis - Vuurtje op het strand kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Vuurtje op het strand
Afmetingen 50 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jan Sierhuis - Ets: Ruiter te paard - 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Ets: Ruiter te paard - 1977
Techniek Ets
Afmetingen 77.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Sierhuis - Originele monochrome Litho abstract - 1961 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Originele monochrome Litho abstract - 1961 - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jef Diederen - Grote litho in kleur kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Grote litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jef Diederen - Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi Hoofd
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jef Diederen - gesigneerde houtsnede prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde houtsnede prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 63 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Direct kopen
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Jaap Min - Duinen Bergen kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Min (1914-1987) Nederlands Duinen Bergen
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho XV/XV kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho XV/XV
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jef Diederen - Imperia kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Imperia
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 92 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen