
Opgericht in 1945 - opgeheven in 1970
De naam Amsterdamse Limburgers wordt gebruik voor een groep Limburgse kunstenaars die in de oorlogsjaren zichzelf vormden in Amsterdam. Ze studeerden in deze periode op de Rijksakademie van beeldende kunsten. Allen verlieten zij dus Limburg om in Amsterdam te studeren, in alle vrijheid te werken en aldaar furore te kunnen maken. Dit is dan ook hetgeen dat hen, hoewel ze geen formele groep vormden, bindt.









| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 90 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 67 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 33 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 80 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 62 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 91 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 25.5 cm (h x b) |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 132 x 106 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 81 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |