5. Amsterdamse Limburgers

Amsterdamse Limburgers

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1970

Amsterdamse Limburgers

De naam Amsterdamse Limburgers wordt gebruik voor een groep Limburgse kunstenaars die in de oorlogsjaren zichzelf vormden in Amsterdam. Ze studeerden in deze periode op de Rijksakademie van beeldende kunsten. Allen verlieten zij dus Limburg om in Amsterdam te studeren, in alle vrijheid te werken en aldaar furore te kunnen maken. Dit is dan ook hetgeen dat hen, hoewel ze geen formele groep vormden, bindt.

Jan Stekelenburg - Spaanse stad kopen? Bied vanaf 350!
Jan Stekelenburg (1922-1977) Nederlands Spaanse stad
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jef Diederen - Litho, zeer kleine oplage, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Litho, zeer kleine oplage, mooi gelijst
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 595!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Jef Diederen - Imperia kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Imperia
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 92 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen