Een prachtig werk van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924 - 2005). Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar. Het is een gebruikte lijst, maar kan nog goed mee. De tekening ( jaren negentig) heeft hij gemaakt op basis van een vroeg werk van zijn hand uit 1946, een boerderij in Drenthe.
Zeer Goed
koeriersdienst