3. Specials
  5. Tekeningen Special

Tekeningen Special

In deze special kunnen alle tekeningen geplaatst worden, klassiek tot modern en van aquarel tot krijt. Maar het het dient wel een tekening te zijn en dus geen gouache/schilderij op papier met een minimale waarde van 100 euro.

(Of vanaf 20 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 100 euro)

Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Karel Gomes - Cees Bantzinger (ingelijst) 2x Willem Klijn en 7 anderen kopen? Bied vanaf 100!
Karel Gomes (1930-2016) Nederlands Cees Bantzinger (ingelijst) 2x Willem Klijn en 7 anderen
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Anton Geerlings - Verschillende stadsgezichten kopen? Bied vanaf 100!
Anton Geerlings (1923) Nederlands Verschillende stadsgezichten
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Huub Biezen - Dreiging kopen? Bied vanaf 20!
Huub Biezen (1940) Nederlands Dreiging
Techniek Houtskool
Afmetingen 57 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!
Otto Dicke (1918-1984) Nederlands Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jan Vink - Divers werk kopen? Bied vanaf 20!
Jan Vink (1919-1948) Nederlands Divers werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 20
Niek van Driel - Driehoeken in perspectief kopen? Bied vanaf 75!
Niek van Driel (1954-2024) Nederlands Driehoeken in perspectief
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!
Aart Roos (1919-2009) Nederlands kind in box + monografie
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!
Louis Heijmans (1890-1977) Nederlands Zeeuwse
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Joz De Swerts - marktdag kopen? Bied vanaf 100!
Joz De Swerts (1890-1939) Belgisch marktdag
Techniek Houtskool
Afmetingen 89 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Lotti van der Gaag - portret kopen? Bied vanaf 500!
Lotti van der Gaag (1923-1999) Nederlands portret
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 37 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Gerard Hordijk - Diverse onderwerpen kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Diverse onderwerpen
Techniek Potlood
Afmetingen 13.5 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Gerard Hordijk - Staande man in Parijs kopen? Bied vanaf 45!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands Staande man in Parijs
Techniek Houtskool
Afmetingen 31 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Wim Jurcka - 5 diverse tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Wim Jurcka (1905-1963) Nederlands 5 diverse tekeningen
Techniek Potlood
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Hester Schroor - Libelle kopen? Bied vanaf 285!
Hester Schroor (1960) Nederlands Libelle
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Jean-Charles de Castelbajac - tekening met opdracht van deze modeontwerper kopen? Bied vanaf 125!
Jean-Charles de Castelbajac (1949) Frans tekening met opdracht van deze modeontwerper
Techniek Hardcover
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
€ 125
J.W. Bilders - Gezicht bij Ootmarsum op de weg naar Almelo met 2 wandelaars kopen? Bied vanaf 350!
J.W. Bilders (1811-1890) Nederlands Gezicht bij Ootmarsum op de weg naar Almelo met 2 wandelaars
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350