Doorlie Gerdes (1935)
Ingelijste potloodtekening , Tekens – 2020 - Lijst, 53 x 43 cm.
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |