Piet Warffemius - Darja's bird

Piet Warffemius - Darja's bird kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius - Darja's bird kopen? Bied vanaf 67!Piet Warffemius - Darja's bird kopen? Bied vanaf 67!Piet Warffemius - Darja's bird kopen? Bied vanaf 67!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeefdruk van Warffemius
Lijst: hout
Gesigneerd middenonder
Oplage: 70/90
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 18,00
Naar België € 30,80
Naar Duitsland € 30,80
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 35,00

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
279 verkochte items
Alle items (26)
94 cm
73 cm
64 cm
53 cm