jozeph
  5. jozeph

jozeph

Lid sinds 2010 / Nijmegen, Nederland

10 aangeboden items / 241 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
10 aangeboden items door deze verkoper

Gerard Marchee - abstracte aquarel kopen? Bied vanaf 42!
Gerard Marchee - abstracte aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjozeph

TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Marchee - Abstracte aquarel kopen? Bied vanaf 42!
Gerard Marchee - Abstracte aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjozeph

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjozeph

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Marchee - Mooie abstracte aquarel kopen? Bied vanaf 42!
Gerard Marchee - Mooie abstracte aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjozeph

TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjozeph

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Marchee - Mooie abstracte aquarel kopen? Bied vanaf 49!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjozeph

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lukie de Bree - Landschap kopen? Bied vanaf 23!
Lukie de Bree - Landschap

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1985
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Egyptische tempel kopen? Bied vanaf 23!
Marianne Aulman - Egyptische tempel

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - Egyptische tempel kopen? Bied vanaf 23!
Lukie de Bree - Egyptische tempel

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adriaan Nette - Tafel kopen? Bied vanaf 23!
Adriaan Nette - Tafel

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst