5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Kees Okx - Firewalk kopen? Bied vanaf 75!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Firewalk
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Hans Heijman - Rode figuur met ploegvorm kopen? Bied vanaf 135!
Hans Heijman (1951) Nederlands Rode figuur met ploegvorm
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Hannes Postma - Litho uit Beyerd Kollectie 648 kopen? Bied vanaf 135!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho uit Beyerd Kollectie 648
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen 39 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Montyn - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Titel onbekend
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem Minderman - 1979 - Stilleven kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 1979 - Stilleven
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: 'Souvenir d' Amsterdam' - 1997 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: 'Souvenir d' Amsterdam' - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 595!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Jean Paul Vroom - schipbreukeling kopen? Bied vanaf 59!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands schipbreukeling
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23.5 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Harmen Kooistra - Tijger kopen? Bied vanaf 100!
Harmen Kooistra (1951) Nederlands Tijger
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 67.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen