Hans Vredegoor - La source I

Hans Vredegoor - La source I kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vredegoor - La source I kopen? Bied vanaf 75!Hans Vredegoor - La source I kopen? Bied vanaf 75!Hans Vredegoor - La source I kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Vredegoor (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 22/50
Titel: La source I

Jaar: 1996

Oplage: 22/50
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boekel, Nederland
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Hans Vredegoor (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  kunst_outlet
Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items (6)
55 cm
90 cm