Leentje Linders - He is flying high part one ( American football)

Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!
Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!
  • Leentje Linders (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1976
Techniek Ets
Onderwerp Sport
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 72 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 32/75
Aansprekende kleurets door Leentje Linders.

Voorstelling van American Football, een en al beweging.
Mooie diepdruk met veel reliëf.
2 minuscule roestpuntjes op het werk , zie foto 6 met rood omcirkeld
Het werk is een zeer goede staat maar vanwege de 2 minuscule roestpuntjes op het werk is de conditie Goed.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boekel, Nederland
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  kunst_outlet
Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items (6)
56.5 cm
72 cm