Leentje Linders - He is flying high part one ( American football)
Omschrijving
Leentje Linders (1942)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1976
Techniek
Ets
Drager
Geschept Papier
Onderwerp
Sport
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
72 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
32/75
Aansprekende kleurets door Leentje Linders.
Voorstelling van American Football, een en al beweging.
Mooie diepdruk met veel reliëf. 2 minuscule roestpuntjes op het werk , zie foto 6 met rood omcirkeld
Goed
Het werk is een zeer goede staat maar vanwege de 2 minuscule roestpuntjes op het werk is de conditie Goed.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boekel, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00