5. Leentje Linders

Leentje Linders (1942)

9 aangeboden items / 180 verkochte items

FA. (30 x Favoriet)

Leentje LINDERS (Zoeterwoude 1942)

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Leentje Linders - Ets en Blinddruk, Ad van Tage- Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Leentje Linders - Ets en Blinddruk, Ad van Tage- Ingelijst

Geplaatst doorduif

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leentje Linders - ETS en reliëfdruk in nieuwe lijst - Be art of the valley a.p. - 1996 - 21048 kopen? Bied vanaf 90!

Leentje Linders - ETS en reliëfdruk in nieuwe lijst - Be art of the valley a.p. - 1996 - 21048

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen93 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leentje Linders - ETS en reliëfdruk in nieuwe lijst - Feels good I hole it 53/75 II - 21047 kopen? Bied vanaf 90!

Leentje Linders - ETS en reliëfdruk in nieuwe lijst - Feels good I hole it 53/75 II - 21047

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen93 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leentje Linders - ETS in nieuwe lijst - Making a sliding into the year 1990 - 21046 kopen? Bied vanaf 65!

Leentje Linders - ETS in nieuwe lijst - Making a sliding into the year 1990 - 21046

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leentje Linders - ETS in nieuwe lijst - Cricket a.p. 1987 - 21045 kopen? Bied vanaf 45!

Leentje Linders - ETS in nieuwe lijst - Cricket a.p. 1987 - 21045

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Leentje Linders - He's flying high part one kopen? Bied vanaf 25!

Leentje Linders - He's flying high part one

Geplaatst doorflbr1016

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leentje Linders - Spirit of progress kopen? Bied vanaf 19!

Leentje Linders - Spirit of progress

Geplaatst doorAmi

Jaartal1989
Afmetingen41.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 25!

Leentje Linders - He is flying high part one

Geplaatst doorkunst_outlet

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leentje Linders - HE IS MAKING A HOMERUN (part one) kopen? Bied vanaf 45!

Leentje Linders - HE IS MAKING A HOMERUN (part one)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1976
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst