5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Rene Polak - Abrivado, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 40!
Rene Polak (1949) Nederlands Abrivado, ets (kleine oplage)
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Elmar Gille - Kleurenets: Il Cammino - 1991 kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Kleurenets: Il Cammino - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jörg Remé - Figuur, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Figuur, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Cees Kortlang - Portret kopen? Bied vanaf 300!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Portret
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Elmar Gille - Kleurenets: Il campo di battaglia - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Kleurenets: Il campo di battaglia - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets: studie van een hond - 1980 (oplage slechts 7 stuks!) kopen? Bied vanaf 250!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets: studie van een hond - 1980 (oplage slechts 7 stuks!)
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Hans Buining - Ets/aquatint - 2006 kopen? Bied vanaf 49!
Hans Buining (1934) Nederlands Ets/aquatint - 2006
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: slangen tussen het gras kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: slangen tussen het gras
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Fon Klement - Boardsnede: "les capucines" - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "les capucines" - 1998
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 4x Ets/aquatint op 1 blad
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Jan Montyn - ets: Pour la femme - 1972 (oplage slechts 15 stuks!) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ets: Pour la femme - 1972 (oplage slechts 15 stuks!)
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Arnold van Griensven - Ets: Strand - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Ets: Strand - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - C print - 1988 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print - 1988
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Arnold van Griensven - Ets: Landschappelijke groei - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Ets: Landschappelijke groei - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: Unexpected Guest - 1982 kopen? Bied vanaf 59!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: Unexpected Guest - 1982
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Jan Montyn - Ets: Tresor - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Tresor - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Dana Andreev - Ets: Wings - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands Ets: Wings - 1999
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: geometrisch object kopen? Bied vanaf 55!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: geometrisch object
Techniek Digitale Print
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Marian Plug - 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Marian Plug (1937) Nederlands 2 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Afmetingen 108.5 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Harrie Gerritz - Compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 79 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Fon Klement - Les capucines, hoogdruk boardsnede kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Les capucines, hoogdruk boardsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 1989 - incl. gesigneerd boek. kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands kleurenlitho - 1989 - incl. gesigneerd boek.
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Ingeborg Oderwald - Met pet kopen? Bied vanaf 100!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Met pet
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Hans Buining - in zeer kleine oplage (20) gemaakte Ets & Aquatint "Guanfeng" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Hans Buining (1934) Nederlands in zeer kleine oplage (20) gemaakte Ets & Aquatint "Guanfeng" gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen
Corneille - Sans Titre kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sans Titre
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Le Divan Blue kopen? Bied vanaf 700!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Divan Blue
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Jan Montyn - Les cités des humains 1965 kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Les cités des humains 1965
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Corneille - Koppel met vogel, 1997 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Koppel met vogel, 1997
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Ommagio à Roma - 1983 kopen? Bied vanaf 825!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio à Roma - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Alphons Freijmuth - Johanna. kopen? Bied vanaf 69!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Johanna.
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Anton Heyboer - kippen kopen? Bied vanaf 495!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands kippen
Techniek Acryl
Afmetingen 95 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Mareike Geys - Hotel terminus (reiziger) kopen? Bied vanaf 25!
Mareike Geys (1945) Nederlands Hotel terminus (reiziger)
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Jan Cremer - Wasdag, litho kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Wasdag, litho
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Frank Porcelijn - Serie kopen? Bied vanaf 350!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Serie
Techniek Aquarel
Afmetingen 66.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Kees van Bohemen - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Kees van Bohemen - er is geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands er is geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Ronald Tolman - Zelfportret met arm in gips, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 95!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Zelfportret met arm in gips, aquatint ets (kleine oplage)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Regardeur Regarde kopen? Bied vanaf 800!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Regardeur Regarde
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Jef Diederen - Grote litho in kleur kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Grote litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen