Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken

Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!
  • Peter Bes (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Passe-partout 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
Peter Bes maakte vier collages in 1996, waarvan in een oplage van 250 stuks zeefdrukken zijn gemaakt. De zeefdrukken meten 60 x 80 cm (incl. passe-partout), zijn genummerd en gesigneerd. Let op: dit aanbod betreft een complete set van deze vier collages (perfecte staat)

U kunt ook op andere manieren met mij in contact komen voor de koop van deze set, (+31647137819).  Afhalen mogelijk en bezorging kan in overleg ook buiten pakketdiensten om zeker te zijn van perfecte staat.

Peter Bes (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  MAMS
Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
80 cm
60 cm
80 cm
60 cm