5. Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen

Opgericht in 1947

Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) is een vereniging in het schildersdorp Bergen. De vereniging richt zich op de historie van de Bergense School, maar ook op de hedendaagse kunst. Het doel van Kunstenaarscentrum Bergen is het bevorderen van kunst, maar ook om bestaande kunstwerken te beschermen. Beeldend kunstenaars uit Bergen, of andere kunstenaars die een band hebben met Bergen, krijgen via Kunstenaarscentrum Bergen een podium geboden.

Er worden 24 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - litho: New Babylon - 1963

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 75.5 cm (h x b)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Laatste
kans
Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave - Slapende baby - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jac. J. Koeman - Landschap met vee kopen? Bied vanaf 35!
Jac. J. Koeman - Landschap met vee

Geplaatst doorartv

Jaartal1929
TechniekEts
Afmetingen27 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - De stoel - kleurenets - gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Constant - De stoel - kleurenets - gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Constant - Grote kleurenlitho - 'Horreur' - 1988 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 700!
Constant - Grote kleurenlitho - 'Horreur' - 1988 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Bes - Happy Days are here again kopen? Bied vanaf 125!
Peter Bes - Happy Days are here again

Geplaatst doormarionvanloon

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Boek: Aan Constant - 1985 kopen? Bied vanaf 395!
Constant - Boek: Aan Constant - 1985

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen34.5 cm x 24 cm (h x b)
Jac. J. Koeman - landelijk thema kopen? Bied vanaf 50!
Jac. J. Koeman - landelijk thema

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjohanz1

TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ]

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje kopen? Bied vanaf 35!
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje

Geplaatst doorOudenNieuw

Jaartal1960
Afmetingen62 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Bes - De rede van Marmara en Stappen kopen? Bied vanaf 175!
Peter Bes - De rede van Marmara en Stappen

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorDolph

Jaartal1987
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Constant - Conversatie kopen? Bied vanaf 600!
Constant - Conversatie

Geplaatst doorPuckV

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaap Min - Woonhuis/atelier van de schilder kopen? Bied vanaf 1000!
Jaap Min - Woonhuis/atelier van de schilder

Geplaatst doorMargie

Afmetingen85 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Colnot - Strandscène kopen? Bied vanaf 55!
Karel Colnot - Strandscène

Geplaatst doorbrugtever

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tjipke visser - Bronzen penning: Artis, 1930 kopen? Bied vanaf 125!
Tjipke visser - Bronzen penning: Artis, 1930

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1930
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 35!
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970

Geplaatst doorMiles

Jaartal1970
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Constant - Orpheus met dieren kopen? Bied vanaf 865!
Constant - Constant - Orpheus met dieren

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 30!
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar

Geplaatst doorduif

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, titel, Assum ( Uitgeest ) kopen? Bied vanaf 30!
Willem Hopman - Ets, titel, Assum ( Uitgeest )

Geplaatst doorduif

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst