Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST)

Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
  • Constant (1920-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie ets van Constant Nieuwenhuijs uit het begin van de jaren '80.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd.

Het geheel verkeert in keurige conditie.

Vanwege de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel, heeft ophalen de voorkeur. Eventuele verzending/bezorging in overleg.

Vernis mou is een illustratietechniek die wordt gebruikt bij het graveren. Vernis mou onderscheidt zich van de gewone ets door het gebruik van een zacht vernis, dat meestal gemaakt is van talg of vaseline om aan het papier te hechten. De ontvette metalen plaat wordt door licht kloppen met lak bedekt en daarna lichtjes verhit. De lak neemt de afdruk van gestructureerde materialen (kant, planten) of de omtrek van een tekening op door een dun vel papier. Wanneer de vernis de plaat bedekt, wordt er een vel dun papier, zoals tissuepapier, op gelegd en wordt op het vel getekend, meestal met een potlood met een harde punt. Afhankelijk van de kwaliteit van het papier en potlood zal op de plaat een ander resultaat worden verkregen: de minste aanraking laat een spoor achter.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 27,00
Naar Duitsland € 27,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 45,00

Starttijd20-3-2024 om 11:22
Eindtijd31-3-2024 om 20:32
Openingsbod € 350
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland