5. Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen

Opgericht in 1947

Kunstenaarscentrum Bergen

Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) is een vereniging in het schildersdorp Bergen. De vereniging richt zich op de historie van de Bergense School, maar ook op de hedendaagse kunst. Het doel van Kunstenaarscentrum Bergen is het bevorderen van kunst, maar ook om bestaande kunstwerken te beschermen. Beeldend kunstenaars uit Bergen, of andere kunstenaars die een band hebben met Bergen, krijgen via Kunstenaarscentrum Bergen een podium geboden.

Er worden 25 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, titel, Assum ( Uitgeest ) kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, titel, Assum ( Uitgeest )

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Bes - ETS - 'Hotel du Lac' 17/100 - ingelijst - 18B kopen? Bied vanaf 95!
Peter Bes - ETS - 'Hotel du Lac' 17/100 - ingelijst - 18B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jac. J. Koeman - landelijk thema kopen? Bied vanaf 50!
Jac. J. Koeman - landelijk thema

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjohanz1

TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ]

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje kopen? Bied vanaf 35!
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorOudenNieuw

Jaartal1960
Afmetingen62 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Bes - De rede van Marmara en Stappen kopen? Bied vanaf 175!
Peter Bes - De rede van Marmara en Stappen

Kunstboeken

Geplaatst doorDolph

Jaartal1987
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Constant - Conversatie kopen? Bied vanaf 600!
Constant - Conversatie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPuckV

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstboeken

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Colnot - Strandscène kopen? Bied vanaf 55!
Karel Colnot - Strandscène

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbrugtever

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tjipke visser - Bronzen penning: Artis, 1930 kopen? Bied vanaf 125!
Tjipke visser - Bronzen penning: Artis, 1930

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1930
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 35!
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970

Geplaatst doorMiles

Jaartal1970
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Constant - Orpheus met dieren kopen? Bied vanaf 865!
Constant - Constant - Orpheus met dieren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!
Loek Peletier - Portret. Vrouw.

Geplaatst doorAkke

Afmetingen53 cm x 45 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - litho: New Babylon - 1963

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 75.5 cm (h x b)
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekVaria
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Boek: Aan Constant - 1985 kopen? Bied vanaf 395!
Constant - Boek: Aan Constant - 1985

Kunstboeken

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
Afmetingen34.5 cm x 24 cm (h x b)
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 65!
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use kopen? Bied vanaf 1!
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use

Kunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1999
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)