Henk van Vessem - Zonder titel

Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Henk van Vessem (1939-2026)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 77.5 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst 105 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 30,75
Henk van Vessem - Bloemencompositie
Grafisch werk

Kleurrijk en expressief grafisch werk van Henk van Vessem, waarin zijn kenmerkende bloemmotieven centraal staan. De levendige kleuren en krachtige vormtaal zijn typerend voor zijn oeuvre en geven het werk een frisse, energieke uitstraling.

Het betreft een groot formaat werk uit een lage oplage, genummerd 30/75, wat de exclusiviteit vergroot. Het werk is netjes en verzorgd ingelijst, voorzien van glas en een passe-partout, in een houten lijst die het geheel een warme en klassieke uitstraling geeft.

Specificaties:
- Kunstenaar: Henk van Vessem
- Techniek: Grafisch werk
- Thema: Bloemen
- Oplage: 30/75
- Afmetingen: groot formaat
- Lijst: Houten lijst met glas en passe-partout

Aantrekkelijk werk voor liefhebbers van kleurrijke grafiek en bloemcomposities.
Het werk is netjes (zuurvrij) ingelijst. Niet verschoten.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hellevoetsluis, Nederland