5. Culturele Raad ZH

Culturele Raad ZH

Culturele Raad Zuid Holland

In alle provincies werden in de jaren vijftig culturele raden opgericht die in eerste instantie adviesorganen vormden. Later werden ze steeds meer gebruikt voor ondersteuning- en projectsorganisatie. De Culturele Raad Zuid Holland was adviseur van de provincie en ondersteunde het veld van professionele en amateurorganisaties. Uiteindelijk is de Culturele Raad Zuid Holland opgegaan in de stichting Kunstgebouw. Kunstgebouw ondersteunt basisscholen gemeenten in de provincie Zuid Holland om kwalitatieve cultuureducatie aan te bieden. Daarnaast werkt Kunstgebouw aan het bevorderen van de deskundigheid van en de samenwerking tussen basisscholen, gemeenten en culturele intstellingen.

Sierk Schroder - Ballet – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Ballet – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Sees Vlag - Schokland Middelbuurt kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Schokland Middelbuurt
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Louis Meys - Boerderij kopen? Bied vanaf 200!
Louis Meys (1902-1995) Nederlands Boerderij
Afmetingen55 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Henk van Vessem - A day full of colours kopen? Bied vanaf 65!
Henk van Vessem (1939) Nederlands A day full of colours
Afmetingen61 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen] kopen? Bied vanaf 450!
Auke de Vries (1937) Nederlands zonder titel [serie 3 tekeningen]
TechniekPotlood
Afmetingen104 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Auke de Vries - 'Dal bij Dambon' in Noorwegen kopen? Bied vanaf 200!
Auke de Vries (1937) Nederlands 'Dal bij Dambon' in Noorwegen
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Aat Verhoog - Gesigneerde kleurenlitho - 42/150 kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen69 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Aat Verhoog - Kavel van vijf werken kopen? Bied vanaf 70!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Kavel van vijf werken
TechniekLitho
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Henk van Vessem - Abstract Rose kopen? Bied vanaf 25!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Abstract Rose
Afmetingen60 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 50
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands potlood tekening: "Gezicht op Den Haag" - 2013
TechniekPotlood
Afmetingen49.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Henk Munnik - z.t. | stadsplein kopen? Bied vanaf 50!
Henk Munnik (1912-1997) Nederlands z.t. | stadsplein
TechniekAquarel
Afmetingen21.7 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Henk van Vessem - Compositie I met lijst (GJ-22) kopen? Bied vanaf 65!
Henk van Vessem (1939) Compositie I met lijst (GJ-22)
Afmetingen86 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen39 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Louis Meys - Olieverf op board - Uitzicht vanaf de Pauwenlaan in Den Haag kopen? Bied vanaf 550!
Louis Meys (1902-1995) Nederlands Olieverf op board - Uitzicht vanaf de Pauwenlaan in Den Haag
Afmetingen64 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 550
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - Just married, litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Just married, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Annabel König - June '89 uniek werk (gemengde techniek) kopen? Bied vanaf 25!
Annabel König (1963) Nederlands June '89 uniek werk (gemengde techniek)
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200
Aat Verhoog - handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Sees Vlag - Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980 kopen? Bied vanaf 69!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: "Krimpenerwaard" - 1980
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Henk van Vessem - l'ancienne route de Kralingen kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem (1939) Nederlands l'ancienne route de Kralingen
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Sees Vlag - Zeefdruk, Paleis Kneuterdijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Paleis Kneuterdijk - Ingelijst
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Henk van Vessem - Zeefdruk, A day full of colours - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, A day full of colours - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Henk van Vessem - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen84.5 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst
Afmetingen88 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60