5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Jacques van Dorst - Vouwen 1 - Tweemaal gevouwen kopen? Bied vanaf 250!
Jacques van Dorst (1945) Nederlands Vouwen 1 - Tweemaal gevouwen
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Epreuve IV kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Epreuve IV
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Ella van Schaik - Drie katten tekenen kopen? Bied vanaf 25!
Ella van Schaik Nederlands Drie katten tekenen
Techniek Potlood
Afmetingen 63 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Jan Cremer - Vuurwerkramp kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Vuurwerkramp
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Corneille - Vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en vrouw
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Lucebert - Anton Martineau, Shinkichi Tajiri, e.a., Hommage aan Max Ernst (10x grafiek) kopen? Bied vanaf 380!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Anton Martineau, Shinkichi Tajiri, e.a., Hommage aan Max Ernst (10x grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Direct kopen
Fon Klement - Het kind kopen? Bied vanaf 60!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Het kind
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 30 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Corneille - Schaakbord kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Schaakbord
Techniek Litho
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 53 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Mike Podulke - Enchanted bird kopen? Bied vanaf 30!
Mike Podulke (1922-1988) Nederlands Amerikaans Enchanted bird
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Theo Kuijpers - 12 etsen bij Cheops van J.H. Leopold kopen? Bied vanaf 750!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands 12 etsen bij Cheops van J.H. Leopold
Techniek Overig
Afmetingen 58 x 43 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Herman Berserik - Stadsgezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 195!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Stadsgezicht, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Anton Heyboer - Dass muss ein Stuk von Himmel syn kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Dass muss ein Stuk von Himmel syn
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jan Montyn - Kleur ets kopen? Bied vanaf 200!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Kleur ets
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Sam Middleton - Grieg, Concerto opus 16 kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Grieg, Concerto opus 16
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Pim Olivier - De drie cactussen kopen? Bied vanaf 45!
Pim Olivier (1938) Nederlands De drie cactussen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 20 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hans Vredegoor - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Geen titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 145 x 9.5 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 60
Direct kopen
Jan Montyn - zonder titel - met lijst! ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel - met lijst! ( opslag extern)
Techniek Ets
Afmetingen 77 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Corneille - Tapijt De vogelboom - Number 5/8 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De vogelboom - Number 5/8
Techniek Textiel
Afmetingen 280 x 200 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 3.000
Direct kopen
Corneille - De gele kat - Handgemaakt tapijt kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat - Handgemaakt tapijt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 180 x 2 cm (h x b x d)
€ 800
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 118 x 5 cm (h x b x d)
€ 900
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets kopen? Bied vanaf 275!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Marjan Smit - droge naald ets - Toren 5/35 - ingelijst - 25610 kopen? Bied vanaf 95!
Marjan Smit (1958) Nederlands droge naald ets - Toren 5/35 - ingelijst - 25610
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Rene Polak - Minos, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 40!
Rene Polak (1949) Nederlands Minos, aquatint ets (kleine oplage)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan van Diemen - Hockey kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Diemen (1954) Nederlands Hockey
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Corneille - Figuren met vogels kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuren met vogels
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Corneille - De Cobra vogel, 1988 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Cobra vogel, 1988
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Corneille - Signed Keramische Menorah kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Signed Keramische Menorah
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 28 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.600
Direct kopen
Jan van Diemen - American Football, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 425!
Jan van Diemen (1954) Nederlands American Football, olieverf op doek (ingelijst, groot)
Afmetingen 101 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Carla Kleekamp - 8 ingelijste etsen: "Een week in 8 Etsen" kopen? Bied vanaf 250!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands 8 ingelijste etsen: "Een week in 8 Etsen"
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op paneel: 'Inpromptu in blauw' kopen? Bied vanaf 1499!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'Inpromptu in blauw'
Afmetingen 44.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Jean Ruiter - C print: le dialoque des femmes sur la photographie - 1986 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print: le dialoque des femmes sur la photographie - 1986
Techniek C-Print
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Fon Klement - Ingelijste olieverf op doek: Bloemen - 1989 kopen? Bied vanaf 699!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Bloemen - 1989
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Dana Andreev - handgesigneerde kleurenets | 'Stranger' | 1983 (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Stranger' | 1983 (ZEER KLEINE OPLAGE)
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jan Montyn - “Exotica” bijzonder vroeg werk kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands “Exotica” bijzonder vroeg werk
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Anton Heyboer - Inkttekening , Het oerleven – Ingelijst, 82 x 66 cm - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Inkttekening , Het oerleven – Ingelijst, 82 x 66 cm - 1984
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 82 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen