5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Eduard Flor - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Paysage nocturne kopen? Bied vanaf 825!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Paysage nocturne
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Hans van Helden - grote karikaturale Ets/aquatint "strandgenoegens" - zeer kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 34!
Hans van Helden (1952) Nederlands grote karikaturale Ets/aquatint "strandgenoegens" - zeer kleine oplage (10)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 34
Direct kopen
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Fon Klement - Hommage aan noord holland kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Hommage aan noord holland
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Leentje Linders - Leentje Linders - kleurenets - Plunge to the horizon part five kopen? Bied vanaf 80!
Leentje Linders (1942) Nederlands Leentje Linders - kleurenets - Plunge to the horizon part five
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Victor Vasarely - Gotha, zeefdruk kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Gotha, zeefdruk
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Anton Heyboer - audio 4x kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands audio 4x
Techniek Overig
Afmetingen 12 x 14 x 1 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Peter Bes - bloemenmeisje kopen? Bied vanaf 225!
Peter Bes (1945) Nederlands bloemenmeisje
Afmetingen 104 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Ab Steenvoorden - Grote kleuren Ets "beeldverhaal van Albrecht Dürer" - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 28!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Grote kleuren Ets "beeldverhaal van Albrecht Dürer" - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Corneille - Femme Heureuse kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme Heureuse
Afmetingen 62 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 310!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gouache (1965) - Nieuw ingelijst.
Techniek Gouache
Afmetingen 47 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 310
Direct kopen
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001). kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001).
Afmetingen 121 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Corneille - 1978 De mooie Georgiër kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1978 De mooie Georgiër
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Marian Plug - En daar was een boom kopen? Bied vanaf 40!
Marian Plug (1937) Nederlands En daar was een boom
Afmetingen 60 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Cees Kortlang - Blue Yearning kopen? Bied vanaf 40!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Blue Yearning
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Henk van Vessem - vierluik vier seizoenen kopen? Bied vanaf 300!
Henk van Vessem (1939) Nederlands vierluik vier seizoenen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Mark Brusse - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 38 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Prins - Kavel van drie etsen kopen? Bied vanaf 55!
Jan Prins (1956) Nederlands Kavel van drie etsen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 50 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Corneille - La reine du monde, litho kopen? Bied vanaf 275!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Lucebert - zonder titel 81.XI.15 kopen? Bied vanaf 745!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel 81.XI.15
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.400
Direct kopen
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenlitho - 1986 - oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 795!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenlitho - 1986 - oplage 100 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Direct kopen
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Unteilbares Teil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Victor Vasarely - Originalplatte - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Schweiz kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Origineel bord - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Zwitserland
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Sees Vlag - "Seinpost" Scheveningen.Uniek, groot kapitaal kunstwerk van Sees Vlag. kopen? Bied vanaf 125!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands "Seinpost" Scheveningen.Uniek, groot kapitaal kunstwerk van Sees Vlag.
Afmetingen 80 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Guillaume Le Roy - # ABSTRACTE COMPOSITIE # large!, ca. 1975, nm kopen? Bied vanaf 495!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands # ABSTRACTE COMPOSITIE # large!, ca. 1975, nm
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 84 x 242 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Kees van Bohemen - Vrouw met vosje, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw met vosje, zeefdruk (groot)
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Jan Prins - Meer licht, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Prins (1956) Nederlands Meer licht, ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jacques van Dorst - Vouwen 2 - Twee maal gevouwen kopen? Bied vanaf 250!
Jacques van Dorst (1945) Nederlands Vouwen 2 - Twee maal gevouwen
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen