Hans Klaui - Geen 8

Hans Klaui - Geen 8 kopen? Bied vanaf 80!
Hans Klaui - Geen 8 kopen? Bied vanaf 80!Hans Klaui - Geen 8 kopen? Bied vanaf 80!Hans Klaui - Geen 8 kopen? Bied vanaf 80!Hans Klaui - Geen 8 kopen? Bied vanaf 80!
  • Hans Klaui (1945)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1980
Techniek Gouache
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 87 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
De oorsprong van deze vorm is voor Klaui moeilijk te achterhalen. Het zijn impulsen in zijn eigen gedachten ontstaan, voor hem onontkoombaar dwingend. Zodra hij zo'n idee krijgt, werkt hij er bewust aan deze om te zetten in beelden. Uiteindelijk probeert hij de ruimtelijkheid zo duidelijk mogelijk op het platte vlak over te brengen. Bij beschouwing bevindt de toeschouwer zich midden in de voorstelling. Hij wordt meegenomen in de beweging in die ruimte, eindeloos ver en soms weer terugkerend.

Hans Klaui (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  GastBE
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (2)
57 cm
87 cm
30 cm
60 cm