Piet Warffemius - Water en Vuur

Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!
Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 78 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage épreuve artist
Titel: Water en vuur

Jaar: 1986

Oplage: épreuve artist

Techniek: Zeefdruk

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boekel, Nederland
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  kunst_outlet
Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items (6)
73.5 cm
78 cm