Anton Heyboer - Kip in aansprekende kleuren

Anton Heyboer - Kip in aansprekende kleuren kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer - Kip in aansprekende kleuren kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - Kip in aansprekende kleuren kopen? Bied vanaf 150!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2002
Techniek Aquarel
Drager Japans Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
kenmerkende kleurrijke acquarel met kleurrijke kip
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25