Anton Heyboer (1924-2005)
Kip in aansprekende kleuren
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 40 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |

Lid sinds 2026 / Roosendaal, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Japans Papier |