JDK2026art
  3. Ervaren verkoper
  5. JDK2026art

JDK2026art

Lid sinds 2026 / Roosendaal, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Anton Heyboer - Kip in aansprekende kleuren kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip in aansprekende kleuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 150