Fraai object, mooie kleurencombinaties Prachtige asymmetrische indeling van het weergegevenen
Goed
T is geërfd van mijn moeder, het ziet er goed uit, is niet beschadigd
Zij heeft er destijds 330 gulden voor betaald
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Echt, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80