Marian Plug - Fraaie boom in bijzonder landschap

Marian Plug - Fraaie boom in bijzonder landschap kopen? Bied vanaf 75!
Marian Plug - Fraaie boom in bijzonder landschap kopen? Bied vanaf 75!Marian Plug - Fraaie boom in bijzonder landschap kopen? Bied vanaf 75!Marian Plug - Fraaie boom in bijzonder landschap kopen? Bied vanaf 75!Marian Plug - Fraaie boom in bijzonder landschap kopen? Bied vanaf 75!
  • Marian Plug (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 71/75
Fraai object, mooie kleurencombinaties
Prachtige asymmetrische indeling van het weergegevenen

T is geërfd van mijn moeder, het ziet er goed uit, is niet beschadigd Zij heeft er destijds 330 gulden voor betaald
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Echt, Nederland
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Marian Plug (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Liselot
Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items (1)
40 cm
60 cm
30 cm
40 cm