5. Marian Plug

Marian Plug (1937)

1 aangeboden items / 84 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Marian PLUG (Almelo 1937)

Marian Plug - kleurenzeefdruk | 'Zee' | 1980 kopen? Bied vanaf 50!

Marian Plug - kleurenzeefdruk | 'Zee' | 1980

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd01-08-2021 om 21:08

Jaartal1980
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst