5. Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Aat Veldhoen - Rotaprint, Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Rotaprint, Moeder en kind.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 52 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Aat Veldhoen - Bronzen sculptuur: 'Vogelvrouw' kopen? Bied vanaf 2950!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Vogelvrouw'
Techniek Brons
Afmetingen 43 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 5400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.950
Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Marian Plug - Boom - eigen druk kopen? Bied vanaf 40!
Marian Plug (1937) Nederlands Boom - eigen druk
Afmetingen 50 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Pzn Franken - Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Direct kopen
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 24
Direct kopen
Jan Pzn Franken - woonwagens kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands woonwagens
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Harm Kamerlingh Onnes - Boerenfamilie in het veld kopen? Bied vanaf 395!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Boerenfamilie in het veld
Techniek Gouache
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Nettie Bromberg - Jeruzalem kopen? Bied vanaf 250!
Nettie Bromberg (1920-1990) Nederlands Jeruzalem
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 250
Direct kopen
Nettie Bromberg - Ein Karem kopen? Bied vanaf 200!
Nettie Bromberg (1920-1990) Nederlands Ein Karem
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 200
Direct kopen
Nettie Bromberg - Eilat kopen? Bied vanaf 200!
Nettie Bromberg (1920-1990) Nederlands Eilat
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 200
Direct kopen
Jan van den Hemel - Afbraak Haarlemmerhouttuin kopen? Bied vanaf 490!
Jan van den Hemel (1942) Nederlands Afbraak Haarlemmerhouttuin
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 137 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 490
Direct kopen
Aat Veldhoen - Clown en geisha kopen? Bied vanaf 40!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Clown en geisha
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Marian Plug - En daar was een boom kopen? Bied vanaf 40!
Marian Plug (1937) Nederlands En daar was een boom
Afmetingen 60 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan de Leeuw - Bloemstilleven. (Groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Jan de Leeuw (1908-1988) Nederlands Bloemstilleven. (Groot!)
Afmetingen 126 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Marian Plug - 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Marian Plug (1937) Nederlands 2 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen