Aat Veldhoen (1934-2018) De Verliefde Schilder
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 106 x 146 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 3.000