Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint

Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1964
Techniek Rotaprint
Stijl Realistisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Rotaprint door Aat Veldhoen
Mooi blad, niet eerder ingelijst geweest

Voorstelling van een vrijend paar
Losbladig, beeldmaat 23x42, bladmaat 33x50
Gesigneerd en gedateerd in de druk l.o.: 'Veldhoen 64'

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00