5. Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Nederlandse Federatie van Beroepsverenigingen van Kunstenaars (NFBK)

Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
TechniekLitho
Afmetingen76.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Aat Veldhoen - Litho - portret kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - portret
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Aat Veldhoen - Afrikaanse man in traditionele kledij - rotaprint kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Afrikaanse man in traditionele kledij - rotaprint
TechniekRotaprint
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mark Kolthoff - gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Mark Kolthoff (1901-1993) Nederlands gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen23.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 25!
Jan Pzn. Franken (1896-1977) Hugo Grotius
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen18 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Harm Kamerlingh Onnes - Portret oudere dame kopen? Bied vanaf 300!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Portret oudere dame
Afmetingen72 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Jan Pzn. Franken - De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Pzn. Franken (1896-1977) Nederlands De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 36 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Chris Beekman - Landschap met houten schuur kopen? Bied vanaf 680!
Chris Beekman (1887-1964) Nederlands Landschap met houten schuur
TechniekPotlood
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 680
Jan de Leeuw - Geen. kopen? Bied vanaf 195!
Jan de Leeuw (1908-1988) Nederlands Geen.
TechniekGouache
Afmetingen87 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 195
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar kopen? Bied vanaf 69!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen59.5 x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Jan Dibbets - 3 boeken kopen? Bied vanaf 60!
Jan Dibbets (1941) Nederlands 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 25 cm (h x b)
€ 60
Harm Kamerlingh Onnes - Kinderwagen voor een huis in aanbouw kopen? Bied vanaf 225!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Kinderwagen voor een huis in aanbouw
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 46!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 46
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht
TechniekLitho
Afmetingen39 x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Aat Veldhoen - Japanse Paring kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Japanse Paring
TechniekOffset
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
€ 50
Aat Veldhoen - Paring kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Paring
TechniekOffset
Afmetingen35 x 31 cm (h x b)
€ 50
Aat Veldhoen - Twee maal Moeder met kind kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Twee maal Moeder met kind
TechniekRotaprint
Afmetingen47 x 35 cm (h x b)
€ 50
Harm Kamerlingh Onnes - Land huis kopen? Bied vanaf 1000!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Land huis
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Jan Verhoeven - zeezicht kopen? Bied vanaf 25!
Jan Verhoeven (1917-1997) Nederlands zeezicht
Afmetingen60 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Rene Brone - Whitbred Round The World Race Stormy Weather kopen? Bied vanaf 75!
Rene Brone (1944) Nederlands Whitbred Round The World Race Stormy Weather
Afmetingen98 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75