Jan Dibbets (1941)
Kleurenoffset-litho. Affiche: COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam)
Bied mee
Techniek | Offset |
Afmetingen | 56 x 43 cm (h x b) |
€ 65
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 42 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 47.5 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 34 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 106 x 146 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 59.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 54.5 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 66 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 23.5 x 23.5 cm (h x b) |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 106 x 106 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 18 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Afmetingen | 59.5 x 83.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 52 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55.5 x 76.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 98 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Rotaprint |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 39 x 69.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 44 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |