Piet Warffemius - A propos de l'amour

Piet Warffemius - A propos de l'amour kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius - A propos de l'amour kopen? Bied vanaf 67!Piet Warffemius - A propos de l'amour kopen? Bied vanaf 67!Piet Warffemius - A propos de l'amour kopen? Bied vanaf 67!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 62 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
mooie zeefdruk  uit 1988
Lijst: aluminium
Gesigneerd: middenonder
Oplage: 21/90
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 18,00
Naar België € 30,80
Naar Duitsland € 30,80
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 35,00

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
279 verkochte items
Alle items (26)
80 cm
80 cm
62 cm
55 cm