Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen

Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen kopen? Bied vanaf 250!Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen kopen? Bied vanaf 250!Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen kopen? Bied vanaf 250!
  • Jan Cremer (1940-2024)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1989
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 21 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Met de hand gesigneerd

Jaartal: 1989
Medium: Mixed media
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: Uniek kunstwerk
Zeer mooie collage van Jan Cremer. De collage is speciaal gemaakt op een tentoonstellingscatalogus voor de tentoonstelling “Jan Cremer als schilder Haagse periode 1958-1962 die in galerie Nouvelle Images doorging te Den Haag Mooi ingelijst en met de hand gesigneerd.

Formaat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25