Jaartal: 1989 Medium: Mixed media Gesigneerd: Gesigneerd Oplage: Uniek kunstwerk Zeer mooie collage van Jan Cremer. De collage is speciaal gemaakt op een tentoonstellingscatalogus voor de tentoonstelling “Jan Cremer als schilder Haagse periode 1958-1962 die in galerie Nouvelle Images doorging te Den Haag Mooi ingelijst en met de hand gesigneerd.
Formaat
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25
Extra