5. Nada

Nada

Opgericht in 1959 - opgeheven in 1960

NADA

De NADA-groep maakt in een korte tijd naam, en exposeert in verschillende galeries in Nederland. Rik van Bentum en Ted Felen kwamen op het idee om een kunstgroep op te richten in Spanje. Aangezien de Nul-groep en de Zero-groep al bestonden, werd het NADA. Het achterliggende idee dat ze hadden was dat eenheid macht maakt. De groep had geen programma. Vanwege een ernstig ongeluk van Ted Felen, die deel uitmaakt van deze groep, valt de groep uit elkaar.

Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 280!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 280
Jan Cremer - Jan Cremer – 2x ‘Sneeuw’ (ingelijste zeefdruk + gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 480!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Jan Cremer – 2x ‘Sneeuw’ (ingelijste zeefdruk + gesigneerd boek)
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 480
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk)
Afmetingen 94 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Jan Cremer - Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel
Afmetingen 6.5 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 370 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Klaas Gubbels - Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Klaas Gubbels - Groen Kopje kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Groen Kopje
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 320
3 biedingen
Klaas Gubbels - Acryl verf op karton: Stilleven - 2011 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Acryl verf op karton: Stilleven - 2011
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.295
Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 'De Hond' (mooi gelijst)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Jazz icoon Billie Holiday
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 250!
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - I Paint I Write I Paint kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands I Paint I Write I Paint
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 27 cm (h x b)
€ 175
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Jan Cremer - Hollandse Boerinnen kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Hollandse Boerinnen
Afmetingen 79 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Klaas Gubbels - 85 jaar kopen? Bied vanaf 35!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 85 jaar
Techniek Offset
Afmetingen 59.5 x 42 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Jan Cremer - 'Kaukasus' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus' (mooi gelijst)
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek: Stilleven - 2021 kopen? Bied vanaf 2999!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Stilleven - 2021
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.999
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven met ketel kopen? Bied vanaf 410!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven met ketel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven (handgekleurd door de kunstenaar)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Klaas Gubbels - Kleurenlitho: Stilleven met tafel, gevouwen schaakbord en gitaar kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kleurenlitho: Stilleven met tafel, gevouwen schaakbord en gitaar
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jan Cremer - Ingelijste olieverf op papier: abstracte compositie - 2002(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 2250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Ingelijste olieverf op papier: abstracte compositie - 2002(nette lijst!)
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Blauwfond" - 2022 kopen? Bied vanaf 1499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijst acryl op doek: "Blauwfond" - 2022
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek - 2022 kopen? Bied vanaf 1599!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijst acryl op doek - 2022
Techniek Acryl
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek - 2016 kopen? Bied vanaf 1399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijst acryl op doek - 2016
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.399
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Kan op tafel kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kan op tafel
Afmetingen 50 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Jan Cremer - Balpen, stropdas en blikken kopen? Bied vanaf 59!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Balpen, stropdas en blikken
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen
Jan Cremer - tweeluik litho - 1988 - oplage 60 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands tweeluik litho - 1988 - oplage 60
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Cremer - L’Histoire des Cœurs III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands L’Histoire des Cœurs III
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Klaas Gubbels - Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST)
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Jan Cremer - Complete portfolio map met 6 gesigneerde litho's - 1975 kopen? Bied vanaf 1799!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Complete portfolio map met 6 gesigneerde litho's - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.799
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek: koffiekan - 2016 kopen? Bied vanaf 1299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: koffiekan - 2016
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.299
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Shadow" - 2005 kopen? Bied vanaf 2399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Shadow" - 2005
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.399
Direct kopen
Klaas Gubbels - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Stilleven' | 1988 kopen? Bied vanaf 400!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Stilleven' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen