5. Posthoorngroep

Posthoorngroep

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1962

De Posthoorngroep

In café ‘De Posthoorn’ werd vanaf 1949 door een aantal experimentele Haagse schilders geëxposeerd. Dit was zo’n succes dat de eigenaar van het café in 1950 het naburige pand huurde. De kunstenaars mochten hier gratis exposeren. Wie de tentoonstelling wilde zien, kon aan het buffet van het café de sleutel ophalen. Er werden bijna maandelijks tentoonstellingen georganiseerd, waar zowel werken van Nederlandse als buitenlandse kunstenaars werden tentoongesteld. Na 1952 nam de belangstelling af. De Posthoorngroep wordt gerekend tot de Nieuwe Haagse School.

Afmetingen 99 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jan Cremer - Jan Cremer – 2x ‘Sneeuw’ (ingelijste zeefdruk + gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 480!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Jan Cremer – 2x ‘Sneeuw’ (ingelijste zeefdruk + gesigneerd boek)
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 480
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk)
Afmetingen 94 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Afmetingen 69 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Afmetingen 92.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Thijs Overmans - Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Thijs Overmans (1928) Nederlands Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Cremer - Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel
Afmetingen 6.5 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 370 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Arnold Smith - Gracht te Den Haag kopen? Bied vanaf 599!
Arnold Smith (1905-1995) Nederlands Gracht te Den Haag
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Ria Exel - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Jan Cremer - I Paint I Write I Paint kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands I Paint I Write I Paint
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 27 cm (h x b)
€ 175
Wil Bouthoorn - PORTRET kopen? Bied vanaf 79!
Wil Bouthoorn (1916-2004) Nederlands PORTRET
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Jan Cremer - Hollandse Boerinnen kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Hollandse Boerinnen
Afmetingen 79 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Joop Kropff - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 880!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Abstracte Compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 71 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 880
Direct kopen
Jan Cremer - 'Kaukasus' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus' (mooi gelijst)
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: dame achter het gordijn - 1979 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: dame achter het gordijn - 1979 (nette lijst!)
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: 'Macbeth' - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: 'Macbeth' - 1974 (nette lijst!)
Afmetingen 90.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Afmetingen 73 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Joop Kropff - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands zonder titel
Afmetingen 60 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kees van Bohemen - Grote polychrome zeefdruk Figuren uit de opera Otello - 1974 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 51!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Grote polychrome zeefdruk Figuren uit de opera Otello - 1974 - oplage 200
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 51
Direct kopen
Jan Cremer - Balpen, stropdas en blikken kopen? Bied vanaf 59!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Balpen, stropdas en blikken
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Cremer - L’Histoire des Cœurs III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands L’Histoire des Cœurs III
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.799
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Ria Exel - zonder titel ets kopen? Bied vanaf 30!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands zonder titel ets
Techniek Ets
Afmetingen 48.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Gerard Verdijk - Geometrisch. Figuren. kopen? Bied vanaf 59!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Geometrisch. Figuren.
Afmetingen 61 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Jan Cremer - Provence kopen? Bied vanaf 389!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Provence
Afmetingen 73 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 389
Direct kopen
Afmetingen 110 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Direct kopen
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam kopen? Bied vanaf 39!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam
Afmetingen 72 x 43.5 cm (h x b)
€ 39
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.480
Direct kopen
Joop Kropff - Stads gezicht Den Haag kopen? Bied vanaf 30!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Stads gezicht Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 21
Direct kopen