Jan Cremer (1940-2024)
Op Beschadigde Poten lopen
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |