Anton Heyboer - Acrylverf , Abstracte voorstelling Oervogel / Kip – 79 x 107 cm.
Omschrijving
Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Gouache
Drager
Papier
Stijl
Expressionistisch
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
79 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Een werk van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005). -Techniek: Acrylverf op dik papier. Op de achterkant van het papier staat nog een abstracte voorstelling (zie de 12e foto). -Gesigneerd middenonder. -Niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest. -Afmetingen: Blad, 79 x 107 cm. -Herkomst: Uit een nalatenschap. Het werk is destijds verkregen via de kunstenaar. -Conditie: In goede staat met wat lichte kreukjes aan de randen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
(Wij bieden nog 2 werken van Anton Heyboer ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
Anton Heyboer (Sabang (voormalige Nederlands Indië), 9 februari 1924 – Den Ilp (Noord-Holland), 9 april 2005) was een Nederlands kunstschilder en etser. Hij woonde met vier vrouwen in een commune te Den Ilp (Landsmeer).
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. -Het werk kan verzonden worden via PostNL. Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 10,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.
Goed
In goede staat met wat lichte kreukjes aan de randen.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00