Gerard van Lerven (1885-1966)
Olieverf op doek , Schepen op het strand…48½ x 58½ cm.
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 48.5 x 58.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |