kunst_ikhebje
  3. Ervaren verkoper
  5. kunst_ikhebje

kunst_ikhebje

Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland

23 aangeboden items / 3332 verkochte items

Gerard van Lerven - Olieverf op doek , Schepen op het strand…48½ x 58½ cm. kopen? Bied vanaf 60!
Gerard van Lerven (1885-1966) Nederlands Olieverf op doek , Schepen op het strand…48½ x 58½ cm.
Afmetingen 48.5 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 60
Frank Meisler - Kiddush cup in goud- en zilverkleur met "Duif"-motief, op sokkel – Hoogte 25 cm kopen? Bied vanaf 200!
Frank Meisler (1929-2018) Duits Engels Israëlisch Kiddush cup in goud- en zilverkleur met "Duif"-motief, op sokkel – Hoogte 25 cm
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 1775 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Adriaan van 't Hoff - Lithografische prent , Oehoe – Uitgegeven door De V.AE.V.O. –100x75 cm kopen? Bied vanaf 60!
Adriaan van 't Hoff (1893-1939) Nederlands Lithografische prent , Oehoe – Uitgegeven door De V.AE.V.O. –100x75 cm
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Toon de Jong - Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906 kopen? Bied vanaf 50!
Toon de Jong (1879-1978) Nederlands Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Otto Dicke - Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 20!
Otto Dicke (1918-1984) Nederlands Ingelijste inkttekening , Boerderij – Lijst, 38 x 48 cm.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Linda Groen - Ingelijste aquarel , Vlinderkoningin - Lijst, 78 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 250!
Linda Groen (1972) Nederlands Ingelijste aquarel , Vlinderkoningin - Lijst, 78 x 61 cm.
Techniek Aquarel
Afmetingen 78 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Mooi ingelijste zeefdruk , Venice – Lijst, 130 x 119 cm kopen? Bied vanaf 250!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Mooi ingelijste zeefdruk , Venice – Lijst, 130 x 119 cm
Afmetingen 130 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Theo van Hoytema - Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907 kopen? Bied vanaf 40!
Theo van Hoytema (1863-1917) Nederlands Ingelijste kleurlithografie “Vechtende Hanen” uit de kalender 1907
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Cornelis de Koning - Olieverf op doek , Bronzen watervat - Lijst, 73 x 103 cm kopen? Bied vanaf 500!
Cornelis de Koning (1957) Nederlands Olieverf op doek , Bronzen watervat - Lijst, 73 x 103 cm
Afmetingen 73 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Jan Baptist Bedaux - + Dirkje Kuik + Hans Anten , Poëziebundel ‘Maandag Wasdag’ – 1966 kopen? Bied vanaf 100!
Jan Baptist Bedaux (1948) Nederlands + Dirkje Kuik + Hans Anten , Poëziebundel ‘Maandag Wasdag’ – 1966
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Dick Ket - Koperdiepdruk , Acht tekeningen van Dick Ket - 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Dick Ket (1902-1940) Nederlands Koperdiepdruk , Acht tekeningen van Dick Ket - 1964
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Anton Heyboer - Inkttekening , Het oerleven – Ingelijst, 82 x 66 cm - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Inkttekening , Het oerleven – Ingelijst, 82 x 66 cm - 1984
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 82 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Malcolm Morley - Ingelijste zeefdruk , Marine Sergeant at Valley Forge - Lijst, 82 x 63 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Malcolm Morley (1931-2018) Amerikaans Engels Ingelijste zeefdruk , Marine Sergeant at Valley Forge - Lijst, 82 x 63 cm.
Afmetingen 82 x 63 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Frank van Eijndhoven - Acryl op doek , Naakt 2 – 1977 – 115 x 100 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Frank van Eijndhoven (1945) Nederlands Acryl op doek , Naakt 2 – 1977 – 115 x 100 cm.
Techniek Acryl
Afmetingen 115 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen