Jurjen Fontein - Prachtig haven gezicht op Marken.Mooi van kleur.

Jurjen Fontein - Prachtig haven gezicht op Marken.Mooi van kleur. kopen? Bied vanaf 75!
Jurjen Fontein - Prachtig haven gezicht op Marken.Mooi van kleur. kopen? Bied vanaf 75!Jurjen Fontein - Prachtig haven gezicht op Marken.Mooi van kleur. kopen? Bied vanaf 75!Jurjen Fontein - Prachtig haven gezicht op Marken.Mooi van kleur. kopen? Bied vanaf 75!
  • Jurjen Fontein (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vrolijk gezicht op de huizen van Marken.

Mooie kleugebruik.
betreft een grote zeefdruk: 65 x 50 cm.

Herkomst: Collectie Streefoord.

Mooi van kleur

Jurjen Fontein (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  wammes
124 verkochte items
Alle items (40)
65 cm
50 cm