wammes
  3. Ervaren verkoper
  5. wammes

wammes

Lid sinds 2014 / Huizen, Nederland

38 aangeboden items / 119 verkochte items

Ellen van Toor - stilleven. kopen? Bied vanaf 50!
Ellen van Toor (1958-2025) Nederlands stilleven.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Adri Pieck - Schaap met lammetjes. kopen? Bied vanaf 150!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Schaap met lammetjes.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Marianne Houtkamp - "Voeding" 2009. Prachtig patina! kopen? Bied vanaf 395!
Marianne Houtkamp (1948) Nederlands "Voeding" 2009. Prachtig patina!
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 19 x 10 cm (h x b x d)
€ 395
Frans de Haas - meisje met vlinder in landschap kopen? Bied vanaf 25!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands meisje met vlinder in landschap
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jacob Zekveld - Man met vis.Groot! kopen? Bied vanaf 25!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Man met vis.Groot!
Afmetingen 60 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Janneke Brinkman-Salentijn - Prachtig, groot, gedetailleerd kunstwerk.Bloemenweelde. kopen? Bied vanaf 75!
Janneke Brinkman-Salentijn (1948) Nederlands Prachtig, groot, gedetailleerd kunstwerk.Bloemenweelde.
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Patty Harpenau - Prachtige, unieke zeefdruk, zicht op de Hollandse kust.Mooie kleuren.Groot! kopen? Bied vanaf 95!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Prachtige, unieke zeefdruk, zicht op de Hollandse kust.Mooie kleuren.Groot!
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Eric Claus - Kijken, denken, doen.Prachtig patina! kopen? Bied vanaf 495!
Eric Claus (1936) Nederlands Kijken, denken, doen.Prachtig patina!
Techniek Brons
Afmetingen 44 x 40 x 18 cm (h x b x d)
€ 495
Direct kopen
Doris Charlotte Becke - Schuilend. Man in "hol". kopen? Bied vanaf 35!
Doris Charlotte Becke (1940) Nederlands Schuilend. Man in "hol".
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Arie van Geest - "Fallen Angel". kopen? Bied vanaf 195!
Arie van Geest (1948) Nederlands  "Fallen Angel".
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Aad Groenendijk - De orgelman.Naïeve kunst.Prachtige zeefdruk! kopen? Bied vanaf 40!
Aad Groenendijk Nederlands De orgelman.Naïeve kunst.Prachtige zeefdruk!
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Simon Woudwijk - Schepen.Prachtig van kleur.Oorspronkelijke galerieprijs: € 658,00! kopen? Bied vanaf 50!
Simon Woudwijk (1958) Nederlands Schepen.Prachtig van kleur.Oorspronkelijke galerieprijs: € 658,00!
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ilona Schmit - Stilleven. kopen? Bied vanaf 20!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Stilleven.
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Frans de Haas - haven met zeegezicht. kopen? Bied vanaf 30!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands haven met zeegezicht.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Ellen Meuwese - prachtige, kleurrijke grote zeefdruk. Trapeze artiesten. kopen? Bied vanaf 50!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands prachtige, kleurrijke grote zeefdruk. Trapeze artiesten.
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Hendrik Weegewijs - 'Geldersche IJssel". kopen? Bied vanaf 65!
Hendrik Weegewijs (1875-1964) Nederlands 'Geldersche IJssel".
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Leentje Linders - "Catch that Ball". kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands "Catch that Ball".
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Sees Vlag - 's Gravenhage Kerkplein. kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's Gravenhage Kerkplein.
Techniek Droge Naald
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Laetitia de Haas - terras in St Remy. kopen? Bied vanaf 75!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands terras in St Remy.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 71 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jacob Zekveld - Muizen met muizen val.Groot en prachtig van kleur! kopen? Bied vanaf 50!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Muizen met muizen val.Groot en prachtig van kleur!
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet den Hertog - Stilleven. Prachtig van kleur en mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 75!
Piet den Hertog (1955) Nederlands Stilleven. Prachtig van kleur en mooi ingelijst!
Afmetingen 59 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Boerderijen aan de Eem bij Eemdijk. kopen? Bied vanaf 275!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Boerderijen aan de Eem bij Eemdijk.
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Jaap ter Haar - Winter in Holland o.a. met kinderen op slee. kopen? Bied vanaf 2700!
Jaap ter Haar (1923-1998) Nederlands Winter in Holland o.a. met kinderen op slee.
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.700
Direct kopen
Sees Vlag - Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot! kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot!
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jacob Zekveld - Man met haan. kopen? Bied vanaf 75!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Man met haan.
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Sees Vlag - "Park" kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands "Park"
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Sees Vlag - Zienagoog 2 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zienagoog 2
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dodog Soeseno - "Wipping away" Mens met dier.. kopen? Bied vanaf 75!
Dodog Soeseno (1954) Nederlands "Wipping away" Mens met dier..
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Westbroek - Willem Westbroek Landschap met koets i Hollands landschap, naïeve kunst! kopen? Bied vanaf 125!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands Willem Westbroek Landschap met koets i Hollands landschap, naïeve kunst!
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Sees Vlag - "Seinpost" Scheveningen.Uniek, groot kapitaal kunstwerk van Sees Vlag. kopen? Bied vanaf 125!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands "Seinpost" Scheveningen.Uniek, groot kapitaal kunstwerk van Sees Vlag.
Afmetingen 80 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Klaas Fernhout - heertje. kopen? Bied vanaf 75!
Klaas Fernhout (1927-2006) Nederlands heertje.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Antoon Hemert - 1883-1944.Polder met molens. kopen? Bied vanaf 50!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands 1883-1944.Polder met molens.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Erno Tromp - 1948.Zeer gedetaillerde ets. kopen? Bied vanaf 50!
Erno Tromp (1948) Nederlands 1948.Zeer gedetaillerde ets.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 49 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Cees Bolding - (1897-1979.De Molen van Ruysdael '28.Prachtig, origineel ingelijst. kopen? Bied vanaf 49!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands (1897-1979.De Molen van Ruysdael '28.Prachtig, origineel ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen