Henk van der Vet - Bananenbar. Prachtig van kleur!!

Henk van der Vet - Bananenbar. Prachtig van kleur!! kopen? Bied vanaf 75!
Henk van der Vet - Bananenbar. Prachtig van kleur!! kopen? Bied vanaf 75!Henk van der Vet - Bananenbar. Prachtig van kleur!! kopen? Bied vanaf 75!Henk van der Vet - Bananenbar. Prachtig van kleur!! kopen? Bied vanaf 75!
  • Henk van der Vet (1939)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Techniek Varia
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Afmetingen 46 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtig, grote zeefdruk door Henk van der Vet.
Voorstelling van een scene a la Bananenbar.
Afmetingen van de afbeelding: 47 x 68 cm.
Niet gesigneerd, atelierstempel rechtsonder de afbeelding.
Authenticiteit wordt volledig gegarandeerd.

Herkomst:CollectieStreefoord.

Henk van der Vet (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  wammes
124 verkochte items
Alle items (40)
67 cm
46 cm