5. Jurjen Fontein

Jurjen Fontein (1949)

4 aangeboden items / 81 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Jurjen FONTEIN (Malang 1949)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Jurjen Fontein - Zeefdruk, Z.T. Klaproos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Jurjen Fontein - Zeefdruk, Z.T. Klaproos - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jurjen Fontein - Trippende figuren voor brandende piano, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!

Jurjen Fontein - Trippende figuren voor brandende piano, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jurjen Fontein - De kievit kopen? Bied vanaf 55!

Jurjen Fontein - De kievit

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
Afmetingen48 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jurjen Fontein - Schoon kopen? Bied vanaf 55!

Jurjen Fontein - Schoon

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst