Hendrik van Leeuwen - De witte huizen van Oudewater
Omschrijving
Hendrik van Leeuwen (1952)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Aquarel
Drager
Papier
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Architectuur
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
23 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst
40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtige aquarel ven Hendrik van Leeuwen geboren in 1952. De aquarel zit in een prachtige gouden lijst. Het schilderij verkeerd in perfecte staat.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velp, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 65,00