Slak
  3. Ervaren verkoper
  5. Slak

Slak

Lid sinds 2024 / Velp, Nederland

7 aangeboden items / 7 verkochte items

Mary Plantenga - “Knap Uiltje” kopen? Bied vanaf 20!
Mary Plantenga (1954) Nederlands “Knap Uiltje”
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Mary Plantenga - “Knabbel” kopen? Bied vanaf 20!
Mary Plantenga (1954) Nederlands “Knabbel”
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Mary Plantenga - “Kletskoppen” kopen? Bied vanaf 25!
Mary Plantenga (1954) Nederlands “Kletskoppen”
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren kopen? Bied vanaf 50!
Han Schoorl (1939-2016) Nederlands Langs de dijk bij Kesteren
Techniek Aquarel
Afmetingen 36.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Hendrik van Leeuwen - De witte huizen van Oudewater kopen? Bied vanaf 100!
Hendrik van Leeuwen (1952) Nederlands De witte huizen van Oudewater
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Wiebe A van der Zee - Heerlijke scharrelen en Are you chicken, Kraamvisite en Nieuwe Buren kopen? Bied vanaf 50!
Wiebe A van der Zee (1953) Nederlands Heerlijke scharrelen en Are you chicken, Kraamvisite en Nieuwe Buren
Techniek Aquarel
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Willem van der Colk - Huis met leien dak kopen? Bied vanaf 25!
Willem van der Colk (1889-1982) Nederlands Huis met leien dak
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen