5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Jan Sierhuis - vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 130!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw op stoel
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Karel Appel - Karl Appel kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karl Appel
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Cor Jaring - Protest op de dam kopen? Bied vanaf 275!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Protest op de dam
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Cor Jaring - Amsterdam kopen? Bied vanaf 275!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Amsterdam
Afmetingen 40.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Cor Jaring - Bart Huges boort 3e oog in zijn schedel kopen? Bied vanaf 275!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Bart Huges boort 3e oog in zijn schedel
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Cor Jaring - John Lennon en Yoko Ono in het Amsterdamse Hilton kopen? Bied vanaf 275!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands John Lennon en Yoko Ono in het Amsterdamse Hilton
Afmetingen 34.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Corneille - De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Cornelie Tollens - De jonge bruid kopen? Bied vanaf 100!
Cornelie Tollens (1964) Nederlands De jonge bruid
Techniek C-Print
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Panamarenko - Magneetschoenen ( collage/zeefdruk) in lijst! kopen? Bied vanaf 1475!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Magneetschoenen ( collage/zeefdruk) in lijst!
Afmetingen 73 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.475
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Corneille - 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst)
Afmetingen 58 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 375!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 103 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Dirkje Kuik - Affiche Galerie Petit De Held van het Potspel kopen? Bied vanaf 20!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Affiche Galerie Petit De Held van het Potspel
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco kopen? Bied vanaf 170!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 170
Direct kopen
Alex Sadkowsky - Fraaie Kleurenzeefdruk "HOMMAGE aan MAX ERNST" bep. oplage (100) kopen? Bied vanaf 31!
Alex Sadkowsky (1934) Zwitsers Fraaie Kleurenzeefdruk "HOMMAGE aan MAX ERNST" bep. oplage (100)
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 44 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Zijde
€ 145
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 160 x 40 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 30 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Ed Dukkers - Twee naakten in een interieur kopen? Bied vanaf 80!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Twee naakten in een interieur
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Constant - Horreur kopen? Bied vanaf 250!
Constant (1920-2005) Nederlands Horreur
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Anton Rooskens - Vogelman kopen? Bied vanaf 450!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelman
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Siet Zuyderland - Litho: Reading I - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Litho: Reading I - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Anton Rooskens - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 825!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Araun Gordijn - 4 voorwerpen boven water kopen? Bied vanaf 250!
Araun Gordijn (1947) Nederlands 4 voorwerpen boven water
Afmetingen 130 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Hans Koetsier - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Hans Koetsier (1930-1991) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Corneille - Femme Heureuse kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme Heureuse
Afmetingen 62 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Piet Landkroon - erg vroege (1938) PL droge naald Ets "zwoegende landarbeiders" potloodges. kopen? Bied vanaf 36!
Piet Landkroon (1907-1997) Nederlands erg vroege (1938) PL droge naald Ets "zwoegende landarbeiders" potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 36
Direct kopen
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Melle Oldeboerrigter - 3 boeken, o.a. monografie en 1x handgenummerd kopen? Bied vanaf 50!
Melle Oldeboerrigter (1908-1976) Nederlands 3 boeken, o.a. monografie en 1x handgenummerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Aat Veldhoen - Clown en geisha kopen? Bied vanaf 40!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Clown en geisha
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Corneille - 1978 De mooie Georgiër kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1978 De mooie Georgiër
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 54 cm (h x b)
€ 395
Direct kopen
Panamarenko - Eiland kopen? Bied vanaf 2200!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Eiland
Techniek Kunststof
Afmetingen 21 x 86 x 86 cm (h x b x d)
€ 2.200
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 50 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Corneille - La reine du monde, litho kopen? Bied vanaf 275!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.400
Direct kopen