5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 765
Corneille - La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 735!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La reine de sable - litho - 105x75 cm - 1999
Techniek Litho
Afmetingen 105 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 735
Constant - De Feeks kopen? Bied vanaf 295!
Constant (1920-2005) Nederlands De Feeks
Techniek Ets
Afmetingen 46.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Corneille - Femme allongée - Zeefdruk - 120x120 cm - Gesigneerd - Ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 1200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme allongée - Zeefdruk - 120x120 cm - Gesigneerd - Ingelijst - 1995
Afmetingen 126.5 x 126.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Corneille - Corneille - Image D'un été - Handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 580!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille - Image D'un été - Handgesigneerd - 1987
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 580
Karel Appel - Zeefdruk, Happy Cat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zeefdruk, Happy Cat - Ingelijst
Afmetingen 77 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands See me running again
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 725
1 bieding
Corneille - Songs d'été - laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Songs d'été - laatste exemplaar !
Afmetingen 64 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Egyptienne
Afmetingen 89 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Litho, Sous Le Ciel Étoilé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Sous Le Ciel Étoilé - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Litho, Blauwe Deur Gele Kat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Blauwe Deur Gele Kat - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Anton Rooskens - Litho, Compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Litho, Compositie - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Litho op papier, Les yeux de l'ete - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho op papier, Les yeux de l'ete - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Constant - portret van Jan Vrijman in boekje oplage13/100 (Cobra 40) & uitgave 1967 kopen? Bied vanaf 85!
Constant (1920-2005) Nederlands portret van Jan Vrijman in boekje oplage13/100 (Cobra 40) & uitgave 1967
Techniek Softcover
Afmetingen 19.3 x 12.2 cm (h x b)
€ 85
Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Zonder titel IV - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Karel Appel - Catalogus/vouwblad tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1990/1991 kopen? Bied vanaf 20!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Catalogus/vouwblad tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1990/1991
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
€ 20
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Corneille - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Corneille - Vogel en Vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en Vrouw - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Corneille - Vrouw en Vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw en Vogel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200