5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille - Litho: chat et oiseau dans l'herbe - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: chat et oiseau dans l'herbe - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: memoires de Bali - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: memoires de Bali - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: femme entre chat et oiseau - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: femme entre chat et oiseau - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: la nigresse - 1999 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: la nigresse - 1999
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: Compositie met figuren - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Compositie met figuren - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Litho: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Pentekening: Bij ons in Holland - 1960
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 195
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Peter Vos - Litho: Young lady in white - 1979 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Young lady in white - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De Rijdende Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Theo Daamen - Originele droge naald Ets: Omkijkende Meisjea - 1974 - beperkte oplage (60) kopen? Bied vanaf 48!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands Originele droge naald Ets: Omkijkende Meisjea - 1974 - beperkte oplage (60)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio A.G. Verdi Nabucco
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Heidi Daamen - gemengde techniek (gouache, pastel e.a.) 1974 - Japanse figuren - gesigneerd kopen? Bied vanaf 68!
Heidi Daamen (1940) Nederlands gemengde techniek (gouache, pastel e.a.) 1974 - Japanse figuren - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 68
Pieter Defesche - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Dirkje Kuik - Bij de Twee Snoeken kopen? Bied vanaf 75!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Bij de Twee Snoeken
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eve, la pomme et le serpent
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Amoureus koppel - Rotaprint
Techniek Rotaprint
Afmetingen 35 x 40 cm (h x b)
€ 70
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.995
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 60 cm (h x b)
€ 225
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250