5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jaap Hillenius - Ets: slapende vrouw kopen? Bied vanaf 39!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Ets: slapende vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 83.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Vrijend paar - Rotaprint
Techniek Rotaprint
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Nic Jonk - Zeefdruk: naakt koppel kopen? Bied vanaf 59!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: naakt koppel
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Jan Sierhuis - Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'. kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'.
Techniek Brons
Afmetingen 55 x 32 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 8100 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Wendela Gevers Deynoot - double dutch kopen? Bied vanaf 71!
Wendela Gevers Deynoot (1947) Nederlands double dutch
Techniek Potlood
Afmetingen 62 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 71
Direct kopen
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 99!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Corneille - Getiteld OISEAU, ingelijst met ontspiegeld glas kopen? Bied vanaf 385!
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Direct kopen
Corneille - de Vuurvogel, bord + onderzetters kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch de Vuurvogel, bord + onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Direct kopen
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 39
Direct kopen
Corneille - Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Direct kopen
Corneille - Kat armband - 50 exemplaren - Verkocht kopen? Bied vanaf 90!
Techniek Overig
€ 90
Direct kopen
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 4.5 x 3 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Corneille - Suite des herbes, 1972 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Suite des herbes, 1972
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Panamarenko - Le siecle de Kafka kopen? Bied vanaf 1675!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Le siecle de Kafka
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.675
Direct kopen
Jan Sierhuis - Interior with creatures on a table kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Interior with creatures on a table
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Fabrice Hund - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Fabrice Hund (1961) Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Twee etsen van landschappen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Wim Steijn - krijttekening van winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands krijttekening van winterlandschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Homage to Eric Satie
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Corneille - zelfportret met Mexicaanse schedel 1976 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zelfportret met Mexicaanse schedel 1976
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Simon Erb - linoleum intarsia ontwerp kopen? Bied vanaf 150!
Simon Erb (1921-1975) Nederlands linoleum intarsia ontwerp
Techniek Collage
Afmetingen 117 x 57 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 30
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk, zonder titel. Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk, zonder titel. Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk Zonder titel Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk Zonder titel Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Peter Vos - Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Marjan de Glopper - EGMONDERSTRAATWEG kopen? Bied vanaf 20!
Marjan de Glopper (1936) Nederlands EGMONDERSTRAATWEG
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Dirkje Kuik - Nachtwandeling kozakken, inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Nachtwandeling kozakken, inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco, genummerd! kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco, genummerd!
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Struthio camelus - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 34.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Aat Veldhoen - Bronzen sculptuur: 'Vogelvrouw' kopen? Bied vanaf 2950!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Vogelvrouw'
Techniek Brons
Afmetingen 43 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 5400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.950
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Henk Huig - Ets: boot op zee kopen? Bied vanaf 25!
Henk Huig (1934) Nederlands Ets: boot op zee
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Pieter Holstein - met de hand ingekleurde litho - 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Holstein (1934) Nederlands met de hand ingekleurde litho - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Theo Daamen - ets - MEISJE kopen? Bied vanaf 40!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands ets - MEISJE
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Pieter Holstein - - e Pericoloso Sporgersi kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Holstein (1934) Nederlands - e Pericoloso Sporgersi
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen