Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd

Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Nu Jaune - E.A 1/10 - 1983 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1983
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 72.5 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 95.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A 1/10
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Word geleverd met echtheidscertificaat.
Origineel en gelimiteerd werk. Mooie lijst en Passe-partout
Handgesigneerd, Genummerd en gedateerd door Corneille.
Oplage E.A 1/10. Jaartal 1983.

Afmeting van de Zeefdruk
48 cm x 72.5 cm
Afmeting van de lijst inclusief Zeefdruk
70 cm x 95.5 cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sassenheim, Nederland