Herman Brood (1946-2001)
De Bonte Koe - 57/100 - Handgesigneerd
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 86 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |